Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez leviszi a jegyemet? (többi...

Ez leviszi a jegyemet? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a 3-as témazáróm biológiából.Az eddigi jegyeim mind ötös, négy ötösöm van, ez az egy a rossz.A négy ötösből egy témazáró, a többi rendes jegy. Ez leviszi szerintetek négyesre a jegyem, vagy lehetek még félévkor ötös?

7. osztályos vagyok. Ez bele számít a gimibe, a felvételinél?



2019. jan. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a jegyeid :


5 5 5 5 3.


Átlagot úgy számolunk, hogy osszeadjuk, és elosztjuk a jegyek számával. Tehát most 4,6ra állsz, ami még ötös. A hetedikes félévi jegyeid nem számítanak béke a felvételibe.

2019. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele*
2019. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, azok a jegyeim, de ez a hármas meg az egyik ötös témazáró, így az két jegyet ér.

További válaszokat szívesen fogadok!

2019. jan. 4. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

(5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 3 + 3)/7 = 4,42-re állsz jelenleg


Azonban, ha szerzel még egy ötöst, akkor 4,5-re fogsz állni, úgyhogy igen, lehetséges. És egyébként félévi jegy majd csak nyolcadikban fog számítani, de azért javítsd ki mert az évvégi osztályzatodat az év összes jegye alapján fogod kapni

2019. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
A temazaro jegy nem jelent két jegyet. Ez akkor is 5 5 5 5 3.
2019. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem mondtam semmit, bocsesz, nem olvastam el.
2019. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!