Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyetemről való kiiratkozásnál a megkezdett, vagy befejezett félévek számítanak?

Pl. ha a második félévet megkezdem, de márciusban kiiratkozom, kell fizetnem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, kiiratkozás, félév, ösztöndíj

jan. 7. 19:41  Privát üzenet  

A válasz

Igen , mivel ha államin vagy és nem az első hanem a második félévben iratkozol ki..egyáltalán beiratkoztal a második félévre akkor fizetned kell a képzés felét. De ha még abban az évben(asszem) beiratkozol másik egyetemre akkor nem, illetve ha ledolgozod..de ennek nem tudom a menetét egy szaktársam így csinálta.

Ha első félév után nem mentél volna másodikra akkor nem kellene fizetned .

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 7. 19:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány kreditet kell teljesíteni, hogy ne rugjanak ki az egyetemről? (lent)
Mit tegyek, ha kirúgtak az egyetemről?
A szakdolgozatom témavezetőjének felkérhetek tanárt egy másik egyetemről is?
Állatorvostudományi Egyetemről valaki mondana hsznos infót?
Első félévben meddig tudok ingyenesen kiiratkozni egyetemről? Vagy mikor lenne érdemes?
Egyetemről való kiiratkozásnál le kéne adnom a diákot, de elveszítettem pár napja, ilyenkor mi van?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!