Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Törtetek már fel tanulmányi...

Törtetek már fel tanulmányi téren?

Figyelt kérdés
azon válaszolókat kérdezném akik nagyon gyatrán tanultak és megemberelték magukat és felküzdötték magukat egyetemi vagy főiskolai szinten

2019. jan. 7. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem csak akarat és idő kérdése.

Nyilván megértem, hogy valaki 10 óra munka mellett nem tud váltani.

2019. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimiben 4.5 voltam. Első egyetemről kibuktam 2 év után. Másodikon hoztam egy átlagos 2-3-as szintet, de nem voltam kiemelkedő. A harmadik és végső sulimban, amit imádok, 4.6 vagyok.


Szerintem az ember motivációja sok tényezőn múlik. Tisztázd magadban, hogy mit és miért csinálsz, biztos neked való-e és ha nem, hogyan változtass rajta! A hal vízben gyors, fára viszont gyatrán mászik. ;)

2019. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár még előttem áll az érettségi, de 9-10. osztályban nagyon rossz tanuló voltam, minden évben több tantárgyból álltam bukásra vagy 2-esre és 10. végén kémiából pótvizsgáznom is kellett. Valószínűleg ez józanított ki, mert onnantól fogva igyekszem mindenbe beleadni a tőlem telhető maximumot, ami pedig nem lesz fontos tárgy, azt is min. 3-as szinfen tartom, de ha lehet, akkor 4-esen. A 11. évet 4,3-as átlaggal és B2-es nyelvvizsgával zártam, a mostani eredményeim is hasonlóak és mellette a C1-re készülök. Ha minden úgy megy, ahogy tervezem, akkor 400 körüli pontom lesz és be fogok jutni az álom egyetem állami támogatásos szakjára.
2019. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!