Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerul egy targyam,...

Ha nem sikerul egy targyam, mik a kovetkezmenyek?

Figyelt kérdés

Elsoeves vagyok, van egy targy ami nagyon nem megy, karikazos a vizsga, kb. 150 kerdes, de nehez az anyag. 3x mehetek max ugye, de nem tudnak “megszanni” az utolso alkalommal se, mivel ha hulyeseget karikazok akkor azt nem tudjak felkerekiteni..


Nem epul semmi mas targy ra, meg lesz nelkule a szukseges atlagom es kreditem is, allamin vagyok, a tobbi targyam mind 4-5os, de attol tartok ez nem fog menni, pedig tanultam ra, es ha megirtam is keszulok a kovetkezo potvizsgara, de felek, hogy egyik se fog sikerulni, es 1-es lesz az erdemjegyem.


Lesz igy barmi mas kovetkezmenye, azon kivul, hogy a kovetkezo alkalommal amikor meghirdetik, ujra fel kell vennem?


2019. jan. 9. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ki kell fizetni a kredit büntetés következő félévben, de ennyi, más következménye nincs.

Azért sok sikert a vizsgához😊

2019. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ki kell fizetned a kreditbüntetést (egyetemenként változó összeg), illetve annyi "következménye" lesz, hogy természetesen az átlagodat fogja rontani ez a jegy.
2019. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nalunk nincs kreditbuntetes.

Koszonom a valaszokat megnyugodtam :)

2019. jan. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!