Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Azt el lehet titkolni, hogy otthagytam az egyetemet?

Sajnos egy lány idajár innen és így nehéz...

jan. 11. 15:51  Privát üzenet  

A válaszok
Úgyis kiderül. Tehat ess túl rajta. Mondd el. Hanyadeves vagy? Hol? Biztos megerte otthagyni?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 11. 15:54 Privát üzenet
Miért hagytad ott?úgysem lehet eltitkolni,szinte semmit nem lehet tapasztalatom szerint eltitkolni,főleg hosszútávon nem

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 11. 15:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még nem hagytam ott, a többit privátban

# 3/4Időpont jan. 11. 15:59 Privát üzenet

Mért kéne eltitkolni?

Amikor nem az adott szakkal kapcsolatos munkád lesz hanem pl.: bolti eladó, akkor úgy is kederül...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 11. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jól döntöttem, hogy otthagytam az orvosi egyetemet és egy könnyebb szakra, az orvosi diagnosztikai analitikusra jelentkeztem? Vagy mit kellene tennem? Később még...
Otthagytam az egyetemet, van valami teendőm még ezek után?
Otthagytam az egyetemet, kell e a neptunban inaktiválni magam?
Ha otthagytam az egyetemet, majd 1 évvel később újrafelvételizem ugyanabba az intézménybe, ugyanarra a szakra, akkor automatikusan átveszik a krediteimet?
Rosszul tettem, hogy ezért otthagytam az egyetemet?
Már régen otthagytam az egyetemet, de azóta sem kaptam semmilyen levelet?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!