Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba csak a bulizós...

Gólyatáborba csak a bulizós "party arcok" mennek?

Figyelt kérdés
Szóval különc lennék ott, ha 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány buliban voltam életemben?
2010. jún. 29. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a gólyatábor absz. karfüggő szerintem, azért egy TTK-n vagy orvosi gólyatábora más színvonalat képvisel, mint egy kögazdász vagy bölcsész tábor szerintem. Közgazdász hallgató vagyok, volt "szerencsém" részt venni ezen a nagyvonalú eseményen, hát megbántam, ugyanis reggeltől estig ment a party, ivászat, jó pár csajt az első éjjel megraktak, meztelenkedés volt stb ... én nem járok bulizni, nem iszom, az egyik feladatnál szabály szerűen lenéztek, mikor inni kellett, én meg elutasítottam ....

persze TTK-n gondolom én, h neked másabb lesz a tábor.

Vannak értelmesek, és kevésbé értelmesek, én az utóbbiak táborát fogtam ki sajnos.

2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is gólya leszek, ha minden jól megy Pécsett, és nyugi, én is megyek gólyatáborba, pedig nem vagyok akkora partyarc. Nem tudom nézted-e már, de idén augusztus 23-25 között lesz PTE BTK+TTK+MK gólyatábor Fonyódligeten. Szóval sokan leszünk :D (Én BTK-ra megyek)
2010. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
gólyatáborba azok mennek, akik megengedhetik maguknak anyagilag.
2010. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát nekünk pl 12 ezer ft volt az egy hetes tábor.

kajáról kellett pluszba gondoskodni kb ennyi

2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!