Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első félévben meg buktam egy...

Első félévben meg buktam egy tantárgyból és az a tárgy majd szeptemberben idnul akkor majd fizetnem kell érte? Vagy ha most második félévben nem veszek fel egy tárgyat akkor ha majd legközelebb veszem fel akkor azért kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Másod féléves egyetemi hallgató vagyok. Á5llamilag támogatottra járok

2019. jan. 25. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi osztályon biztosan tudnak válaszolni a kérdésedre. Az írásod szörnyű.
2019. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szabályzatok közt, a tanulmányi és vizsgaszabályzat mellett szokott lenni egy, a fizetendő dolgokról. Oda minden le van írva.

De általában van tárgy újrafelvételi díj, nálunk pl. 1500 Ft/kredit. Emellett még van adva egy tárgyankénti maximum díj

2019. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!