Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből tettél emelt érettségit?...

Miből tettél emelt érettségit? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Bioszból, 80 pont írásbeli, 48 pont szóbeli, összesen 85%.
2010. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bioszból még tavaly, 95%.
2010. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

angol 86%, olasz 74%


az olasz írásbeli részénél fájt, hogy olyan helyen is vétettem, picike hibákat, ahol sosem szoktam gyakorlásnál. :/

angolból meg mondhatni elégedett vagyok, mert úgyis hoztam az eredményt, hogy nem jártam külön tanárhoz vagy nyelviskolába. és az iskola sem kéttannyelvű, osztályozó miatt egy éven át nem láttam angolkönyvet.

(ki csinált még két emeltet? engem emeltnél ufónak néztek érte, már-már...)

2010. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
közgázból
2010. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Töriből, 91 %
2010. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még tavaly matekból(92%) és franciából (66%).
2010. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a 2 emeltnek mi értelme?
2010. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:29-esnek - nekem pl. azért kellett az olasz meg az angol is, mert mindkét szakra jelentkeztem; és olaszból így kaptam nyelvvizsgát (nem volt vizsgalehetőségem) /és eleve kavarás volt, hogy számít-e az emeltszintűségért nyelvszakon a +40 pont (bebiztosítottam magam)/


orvosira jelentkezőt is láttam már két emeltet tenni, egyet nyelvből nyelvvizsgáért, a másikat meg fizika/biológia/kémiából, mert elvárás volt. :)

2010. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!