Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kreditelismerési kérelem...

Kreditelismerési kérelem hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pécsre jártam egyetemre, de két éve szülés miatt passziváltatok, azt a félévet még befejeztem, viszont átraktak fizetősre (1 kredittel kevesebb lett) így a következő már passzív volt. Szeretnék felvételizni, szintén arra a karra egy másik szakirányra (első év tárgyai megegyeznek), de meglévő tárgyaimat szeretném elfogadtatni. Ez hogy működik? felvételivel együtt kell beadnom a kérelmet?

ha elfogadják akkor 2. évfolyamon kezdek vagy ugyanúgy elsősként fognak nyilvántartani csak megúszok 1-2 vizsgaidőszakot (tehát amint elfogadták a kérelmet pl ha októberben akkor 30ból 30 kredit teljesített lesz és ennyi semmi egyéb teendő, se bejárkálás semmi?)


előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2019. jan. 28. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miután megkapod az egyetem értesítését a felvételről, bemész a TO-ra az indexeddel, elmondod, mi van. Segítenek.

Tantárgyanként ki kell majd töltened egy-egy kérelmet. Lehet, hogy az adott tanszékektől kurzusonként be kell kérned a tantárgyi tematikát, de mivel ez ugyanaz a kar, nem biztos.

Ha minden első éves tárgyad, akkor rögtön a másodévesekhez csatlakozol.

2019. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!