Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen hogyan...

Orvosi egyetemen hogyan számolják a tanulmányi átlagot tanévente és mikor sorolnak át önköltséges képzésre?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy félévenként, hogyan kell kiszámolni, csak azt nem tudom, hogy ha 2. félévben van egy átlagom arra a félévre, akkor az a mérvadó az átsorolásnál vagy tanév végén a két félévem átlaga vagy a 2 félévem kummulált átlaga alapján sorolnak át?

Tegyük fel, most 2,75-ös átlag kell, akkor egy tanéven belül mind a 2 félévben legalább ilyen átlagnak kell lenni vagy egy tanéven belül felvett tárgyak átlagának kell 2,75-nek lennie?

Tudom, hogy hülye kérdés, de nekem most se tiszta teljesen...



2019. jan. 30. 11:55
 1/2 A kérdező kommentje:
*javítom, felvett helyett teljesített
2019. jan. 30. 11:56
 2/2 anonim ***** válasza:
A két félév átlagának átlaga.
2019. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!