Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÁOK hallgatók, melyik egyetemr...

ÁOK hallgatók, melyik egyetemről mi a SAJÁT vélmeényetek?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok véleményeket, hogy melyik egyetemről mi a tapasztalatotok (ha váltottatok, kérlek azt is, h miért, melyik évben ).

Jelenleg sorrendben melyek a legerősebb orvosi egyetemek?

Melyik egyetemnek mi a nehézsége? Mármint tudom, hogy SOTE ÁOK-n meg FOKon is az anat, Pécsen meg a citológia.

Köszi

Kérlek írjátok le, h hanyad évben vagytok, és melyik egyetemen -jelenleg-

Üdv.



2019. jan. 30. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívesen írok neked véleményt Debrecenről ha írsz néhány konkrétumot, ami érdekelne, negyedéves vagyok.

Ilyen, hogy nehézségbeli sorrend, nincs. Kb. ugyanaz a tananyag és a követelmény is mind a négy egyetemen, ugyanolyan színvonalú oktatásban részesülsz, akárhova is jelentkezel.

Bocsi, de szerintem mind a négy egyetemnek nehézsége az anatómia, konkrétan ez az a tárgy, amivel minden medikusnak meg kell szenvednie. Hogy mi a nehéz itt? Miben mérjük a nehézséget? Oktató szigorúsága, tananyag kikérdezése, vizsga hossza, vizsgák száma? Az fogja tudni neked megmondani, hogy melyik egyetemen nehezebb az adott vizsga, aki mind a négyet elvégezte és vizsgázott minden tanárnál az adott intézetnél, minden egyes tételből stb. Tehát érted, ezt így konkrétan lehetetlen összehasonlítani. 😀

2019. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Az anatómia szerintem közel sem a legnehezebb tárgy, egyszerűen csak bazi nagy a váltás a középsuli és az egyetem között, egyetemen meg az első nehézség, amivel az ember szembe találja magát, az anatómia. De az élettan, biokémia, patológia, kórélettan sem könnyebb, csak addigra az ember megtanul tanulni. Plusz azok logikusabbak, kevesebb a magolós része.


Egyébként meg marhára mindegy hol végzel: az elmélet nagyjából mindenhol hasonló (hol az egyik tárgy erősebb, hol a másik), a gyakorlat meg mindenhol szar.


A lényeget úgy is egyetem után tanulod meg, mikor elkezdesz dolgozni.


(Már végeztem - Szegeden-, 3 éve dolgozom)

2019. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!