Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiiratkozhatok az egyetemről,...

Kiiratkozhatok az egyetemről, mielőtt ők kirúgnak?

Figyelt kérdés
Harmadszorra vettem fel egy tárgyat, tehát amennyiben most nem sikerül teljesítenem (nem fog sikerülni) akkor vissza kell fizetnem a féléveket. Felvettem a vizsgát is már, de nem lehet, hogy inkább én kiiratkozom helyette és 1 éven belül elkezdek egy másik képzést?(=nem kellene fizetnem).

2019. jan. 24. 12:53
 1/10 anonim válasza:
100%
Kérj dékáni engedélyt, hogy megpróbálhasd megint.
2019. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan egyetem ahol többször is engedik felvenni, kérdezz rá a TO-n
2019. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szegény. Sajnállak. De miért nem fog menni? Es miért a párkapcsolatokba írtad? :D Netán a tárgyfelelős a párod? 🤣
2019. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha kidobnak, de felvesznek máshova akkor sem kell fizetned.
2019. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
32%
Ezt el nem tudom képzelni, hogy 3x veszed fel, tehát előtte kb. már kb 6x minimum voltál vizsgázni és még mindig nem tudod, hogy meg-e fogod tudni csinálni.. Milyen szak ez ha megkérdezhetem? Valamint milyen tantárgy? Egyébként ilyet a tanszéken szokás megkérdezni, nem pedig gyakori kérdéseken. Mi nem tudjuk az iskola szabályait. Ne haragudj, de nincs túl sok eszed egyetemista létedre.
2019. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Basszus nem is néztem, hogy milyen kategóriába írtam 😬😂

És ha én nem szeretném többször megpróbálni? 🤭Igazából csak itt akarom hagyni ezt a szakot pénzvisszafizetés nélkül 😃

2019. jan. 24. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Ötöske, nem mindenki ilyen felelősségteljesen stréber, hogy rohangál mindig vizsgázni, már bocs.

Lehet hogy egy vizsgán sem volt még szegény sarokba szorult léha kérdező.

2019. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
36%

7. Akkor nem értem eleve a kérdést, ha 1x sem ment vizsgázni de már 3x veszi fel a tantárgyat.

Az egyetemhez nem kell strébernek lenni, keress rá, hogy a szó magában mit is jelent. Ha valaki 3x nem tud valamit megcsinálni, akkor az lustaság kérdése, mert mindent meglehet tanulni egy elégségesre is, nem kell kitűnőre vizsgázni, nagyokos. Nyilván te sem jártad meg az egyetemet.. Továbbá az egyetemet elégséges eredményekkel is el lehet végezni ;) Ha ehhez meg ennyire h...e valaki, hogy nem bírja arra sem megcsinálni, akkor nem is értem, h mit keres ott, minek erőlködik ha nem is érdekli a dolog.

2019. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyolcaska, nem mindenkinek opció átbukdácsolni kettesre bármilyen képzést, ráadásul van aki szorong, stresszel, utálja a adott tárgyat, az adott tanárt, vagy egyszerűen eltörte a lábát havat lapátolt, betegek az aranyhörcsögei sosem tudni miért nem jutott el a sikeres vizsgáig.
2019. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: épp szeretnék kiiratkozni, és nem akarok tovább “erőlködni” 🙂
2019. jan. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!