Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan mi is a duplázás?

Pontosan mi is a duplázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 11.-es vagyok, év végén teszek közép infot, és közép angolt, ugye nekem már kötelező lesz a nyelvvizsga, és egy emelt.Az infóm lesz emelt, októberben, és év végén szeretnék emelt angolt tenni, és 45pontra menni, mert ugye ott kijön a +50,és ugye mostmár elég nehéz plussz pontot összeszedni, nem vagyok egy rossz tanuló, nem az utolsó pillanatra akarom hagyni a dolgokat, csak valamiért nem áll rá az agyam a matekra, emelt matekos vagyok, és majdnem 4-es, 4.5-7 közt voltam mindig is.Csak úgy hiszem, így több pontom lehet.Már most rávagyok parázva nagyon

2019. febr. 5. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Duplázás az az amikor 2 érettséginek az eredményét és annak a kétszeresét nézik, az évvégi jegyeidet nem. Tehàt ha írsz egy 80%-os matekot meg 70%os infót emelten akkor 80*2+70*2 =160+140 =300 ha emelt akkor ugye +50 pont. Most csak kitalàltam eredményeket, de a lényeget gondolom érted. Ezt a +50 pontot a mostani rendszer szerint írtam, nem tudom 2020-tól mit fogadnak el.
2019. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem író tökéletesen leírta, 2020-tól annyi a változás, hogy kötelező a nyelvvizsga és egy emelt érettségi egy tantárgyból, ha ezen felül még csinálsz nyelvvizsgát, vagy emelt érettségit tantárgyról többletpontra vagy köteles (a második után mindig jár többlet pont)
2019. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!