Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ügyfélkapu e-felvételi?

Ügyfélkapu e-felvételi?

Figyelt kérdés
Csináltattam ügyfélkaput. Hogyan kell a hitelesítő adatlapot elküldeni az Oktatási Hivatalnak? Van egy olyan menüpont, hogy új üzenet. Gondolom ezzel kell. A hitelesítő adatlapon van egy négyzet, ahol alá kell írnom. Akkor úgy csináljam, hogy kinyomtatom, aláírom, beszkennelem és elküldöm?

2019. febr. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud annak pont az a lényege, hogy nem kell elküldeni semmilyen adatlapot az Oktatási Hivatalnak. Egyszerűen amikor kitöltöttél mindent, rákattintas az 'ellenőrzés és hiteletés'-re, belépsz az ügyfélkapus fiókodba, nyitva hagyod azt az ablakot és a felvit is. Majd rákattintasz a 'hitelesítás ügyfélkapuval' gombra, és ki fogja írni,hogy sikeres volt a hitelesítés, majd emailt is kapsz hogy sikeres volt.


Az adatlapot akkor kell kinyomtatni és elküldeni az oktatási hivatalnak, ha nincs ügyfélkapud vagy nem működik.

2019. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uhh...pedig már rég bezártam a felvi.hu-t. Ez esetben mit tudnék tenni? Csináljam meg újraa felvi.hu-s jelentkezést? Vagy mit lehet most tenni?
2019. febr. 7. 19:48
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, beléptem újból, és sikeresen hitelesítettem. Meg is kaptam a visszajelző e-mailt.
2019. febr. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!