Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a nyolcad...

Nektek hogy sikerült a nyolcadikos felvételi? Hány pontot írtatok külön-külön? (én 29-es matekot és 40-es matekot)

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Az én időmben még nem kellett felvételizni 8.-ba. Sőt, most kapaszkodjál meg, még a középiskolába se! Csak odament az ember, hogy ott akar tanulni, én mondták, hogy oké, gyere
2019. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*...gyere.
2019. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molyember válasza:
0%
Egy kicsit tényleg beteges, hogy 14 éves srácok pontok miatt izgulnak. Én ennyi idősen szerelmes voltam a szomszéd lányba, és békát tartottam.
2019. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%

Nem emlékszem.

De azért kaphatok egy piros pacsit? Hajtok az alacsony %-ra.

2019. febr. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Molyember lány vagyok és ne haragudj,de törődöm a jövőmmel,ezért számomra fontos a továbbtanulás :D

LeonScottKennedy ha ennyire szeretnéd lepontozhatlak :D

2019. febr. 10. 11:31
 6/9 LeonScottKennedy ***** válasza:

#3:

Azért annyit hozzászólnék ehhez a kommenthez, hogy szerencsére nem mindenki úgy gondolkozik mint te.

Valakinek abban a korban még fontosabb a tanulás / továbbtanulás meg ilyesmik. Talán még lesz is belőle valami, ki tudja.

2019. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valakit érdekel a továbbtanulás, de a nyolcadikos felvételi nem olyan jelentős. Azért a jövőd nem ezen fog múlni. Engem anno tökre nem érdekelt a tanulás, nem is írtam jó felvételit, elmentem egy gyenge suliba, de azóta egyetemista lettem. Persze, lehet kicsit nehezebb volt így, de ki tudja, van itt a városban egy gimi is, de ma már azt se mondják ugyanúgy jónak, szóval:D
2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, szakközépbe mentem akkor, azt még hozzátenném. Előző voltam.
2019. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja de azért elég rossz, ha valakinek megvan a konkrét célja meg álomgimije, és nem veszik fel. Nálam mondjuk ez pont nem volt kérdés, mert az eredeti kérdésre válaszolva 49 pontos magyart és 37 pontos matekot írtam, és azért ez nem ma volt már, de még mindig emlékszem. Ennek ellenére ha már felvettek, senkit nem fog érdekelni, hány ponttal kerültél be, de nem gáz, ha törődik vele valaki.
2019. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!