Melyik sulit válasszam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nyolcadikos lány vagyok. A 7. Évvégi átlagom 4,7. 8. Félévi is körülbelül ilyen lesz. A Mechwartba informatika szak, a Bethlenben pénzügyi ágazat, a Szent Józsefben info és angol szak, a Medgyessyben pedig az angol szak érdekelne. Hova van esélyem? Valamint nektek mi a véleményetek a fent leírt suliról? Már nemsokára le kell adni a jelentkezést de még nem tudok választani. Kérlek segítsetek.

2018. dec. 31. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a Debreceni sulikra gondolok.
2018. dec. 31. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a Mechwart a legerősebb, én azt ajánlanám.
2018. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezeknél még sokkal erősebb suliba is de a Szent Jozsefbe ne menj tényleg ne ha jót akarsz
2019. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Átgondolom amit írtatok.
2019. jan. 2. 13:56
 5/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Én jelenleg utolsó évemet töltöm mechwartban info szakon. Ha ezen a területen akarsz elhelyezkedni, akkor ez a suli biztos alapot ad.
2019. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tulajdonképpen mindegy melyiket választod, jó eséllyel bekerülsz. Vedd figyelembe hogy melyik szak érdekel jobban/melyiket szeretnéd illetve hogy mik a fő tantárgyai. Ugye például angolnál az angol, és ha jó vagy belőle és szereted akkor mondjuk azt, de ez csak egy példa. Nézd végig azt hogy melyik tantárgy megy jól és valamennire szereted is, és ahhoz kapcsolódó szakot válassz.
2019. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!