Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun, Második félévem...

Neptun, Második félévem státusza: Még nem meghatározott, de a tárgyakat felvettem, most akkor a félévem az mi?

Figyelt kérdés

Passzív vagy aktív a félévem így?

Nyilatkozni már nem tudok, nem tudom állítani,hogy passzív vagy aktív legyen a félév,de a tárgyakat meg megengedte felvenni.


2019. febr. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egyik se. Tavaly én is így jártam, nem sokkal lekéstem a határidőt. Másnap jött az üzenet, hogy egy kérvényt kell benyújtanom ezügyben (a Neptunon keresztül kellett) és be kell fizetnem 2000 Forintot, mert ez "nekik így utólag sok munkába kerül".
2019. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Evvel kapcsolatosan kérelmet benyújtani nincsen lehetőségem,legalábbis a lehetőségek között ilyen nem szerepel. A előadásoknak a névsorában a nevem szerepel,tehát nem igazán értem,hogy akkor most mi is az én státuszom.
2019. febr. 10. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudtál felvenni tárgyat, akkor adminisztrációs hiba lehet. Mindenképp írj a Neptun felelősnek.
2019. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!