Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Van olyan tartalmú könyv, amivel mérnöki szakon eltudnék merülni mélyebben a fizikában?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérnök, fizika, könyv, tudomány, egyetem, tanulás

febr. 10. 20:23  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Ez jófèle

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 10. 20:29 Privát üzenet
Rep nevű felhasználó válasza:

Szerintem először tanuld meg a közép-, majd emelt szintű érettségik anyagát, utána pedig már leszel egy olyan szinten, hogy el tudd dönteni, hogy érdekel-e.

Ha ezek után is érdekel a fizika, akkor csináld végig 1990-2018ig az olimpiai feladatok fizikából :)

Azok jók :)

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 10. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát az emelt szint az már meg van és most keresek olyan könyveket,amikben mérnöki tanulmányaim alatt eltudok majd jobban mélyülni.A Hudson-Nelsonba:Útban a modern fizikához c. könyvbe kezdtem most bele és majd azután szeretnék még foglalkozni a témával mèlyebben,ha befejeztem.

# 3/4Időpont febr. 10. 23:10 Privát üzenet
Simonyi Károlynak vannak jó egyetemi szintű könyvei. Persze a felsőbb matek is kell hozzá jócskán, ha igazán el akarsz mélyedni benne.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 13. 10:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik szervetlen kémiai reakciók reakciómechanizmusáról könyv?
Van olyan aki olvasta már Michio Kaku bármely könyvét? Ha igen, melyiket? Illetve melyiket tudnátok ajánlani?
Hol tájékozódhatok fekete lyukakról?
Az Alice Calaprice által írt: Idézetek Einsteintől című könyv mennyire megbízható gyűjtemény? Mert ha jól tudom sok idézet kering Einteintől, amit nem is mondott soha. Ebben lehetnek ilyenek?
Milyen könyveket ajánlotok egy mérnökszakos hallgatónak, aki mélyebben meg szeretne ismerkedni a matematikával?
Mélyebben bele szeretném magam ásni a vízisiklók életébe? Tudtok egy könyvet, vagy oldalt ami nagyon alaposan leírja a szokásaikat, természetüket és minden egyebet.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!