Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni egy évnyi...

Meg lehet tanulni egy évnyi 10. -es anyagot minden tantárgyból körülbelöl 2 hónap alatt? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Ezt az évemet cserediákként töltöm az USA-ban és természetesen Magyarországon az ilyen éveket nem fogadják el, így mindenképp le kell vizsgáznom ha vssza akarok kerülni az osztályomba, márpedig vissza akarok, mert nagyon szeretem az osztályomat. Itt kint nem szeretném tanulásra fecsérelni az időmet, mert egyszer vagyok csereéven, és szeretném kihasználni ezt az évet. De most nagyon bepánikoltam, mert rájöttem hogy körülbelül 7 hetem lesz felkészülni otthon a vizsgáimra, és az nagyon kevés időnek tűnik...

2019. febr. 12. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán. Az Egyetemen a vizsgákra többet kell tanulni és ott ennyi időd sincs.
2019. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!