Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Meg lehet tanulni egy évnyi 10. -es anyagot minden tantárgyból körülbelöl 2 hónap alatt? És ha igen hogyan?

Ezt az évemet cserediákként töltöm az USA-ban és természetesen Magyarországon az ilyen éveket nem fogadják el, így mindenképp le kell vizsgáznom ha vssza akarok kerülni az osztályomba, márpedig vissza akarok, mert nagyon szeretem az osztályomat. Itt kint nem szeretném tanulásra fecsérelni az időmet, mert egyszer vagyok csereéven, és szeretném kihasználni ezt az évet. De most nagyon bepánikoltam, mert rájöttem hogy körülbelül 7 hetem lesz felkészülni otthon a vizsgáimra, és az nagyon kevés időnek tűnik...

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizsga, tanulás, magolás

febr. 12. 19:48  Privát üzenet  

A válasz
Simán. Az Egyetemen a vizsgákra többet kell tanulni és ott ennyi időd sincs.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 12. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10 hónap alatt fel lehet készülni 2 emelt tantárgyból?
Fel lehet készülni az osztályozóvizsgára (minden tantárgyból) 3 és fél hónap alatt?
2 hónap múlva nehéz év végi vizsgám lesz 11 tantárgyból! Hogyan vegyem magam rá a tanulásra?
Szerintetek ha valaki most bukásra áll egy tantárgyból,2 hónap alatt ha nagyon belehúz össze tudja hozni a kettest?
Bukott tanuló a gimnázium tizedikét újrakezdve tehet-e osztályozó vizsgát egy hónap elteltével minden tizedikes tantárgyból?
Hogyan érdemes a szóbeli érettségire felkészülni 5 tantárgyból, egy hónap alatt?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!