Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként milyen szállás...

Egyetemistaként milyen szállást tudnék biztosítani magamnak heti 1-2 éjszakára?

Figyelt kérdés
Kollégiumokban van ilyen lehetőség? Albérlet így nagyon nem érné meg. :/
2019. febr. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Lefoglalhatsz heti 1-2 ékszakát bármilyen szálláson, akár fél évre előre is. A párom is így oldja meg. Levelezős, de pénteken este 7kor végez, szombaton reggel 8kor kezd, 200 km a táv. Fizikai képtelenség másképp.
2019. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legtobben van ilyen lehetoseg
2019. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb kollégiumban vannak vendégszobák, amit a levelező a hallgatók kedvezménnyel vehetnek ki.

Pl. Kecskeméten a Homokbánya kollégiumban külsősnek 3900 Ft, levelezősöknek 2000 egy éjszaka.

2019. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nappalis vagyok. :/ Ebben az esetben is igénybe tudnám venni a kolis vendégszobákat? Kb. mennyibe kerülnek ezek?


Első válaszoló, megkérdezhetem, hogy a párod milyen jellegű szállást szokott foglalni, és kb. mennyibe kerül neki? Köszönöm. :)

2019. febr. 20. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb a hostel.
2019. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

(#1 vagyok)

Egy vendégházba szokott menni, ami 4000-4500 Ft + idegenforgalmi adóba kerül éjszakánként. Értelemszerűen turistaszezonban drágább, szezonon kívül (mint most) olcsóbb. De ha jóelőre lefoglalod az olcsóbb áron, azt fizeted akkor is ha közben drágul.

2019. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!