Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segitseg! Human vagy real vagyok?

Segitseg! Human vagy real vagyok?

Figyelt kérdés

Nem erdekelnek a szamitasok pl kemiaban meg matematikaban. De pl ha a matekot ha elmagyarazzak megertem es ugyes vagyok belole.


Szeretem a bioszt, magyar nyelvtant, angol nyelvet imadom tanulni es elvezem is.


Utalom a verseket, a magyar irodalmat es a szamitasokat, mint pl a kemia.


En az elet dolgain szoktam allandoan gondolkodni, mit miert tesznek az emberek, a logikus osszefuggeseket.


Ez human vagy real beallitottsag?


2019. febr. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
lehetsz mindkettő, nem mindenki erősen humános vagy erősen reálos. semmi furcsa nincs abban, ha téged mindkettő érdekel.
2019. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Te egy real human vagy, azaz egy valódi ember.
2019. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez se nem reál, se nem humán, mert semmiből nem vagy kiemelkedő, és nem is érdekel semmi a leírtak alapján.

Ha jó nyelvérzéked van, akkor mehetsz nyelvi képzésekre, de választanod kell angolon kívül mást is.

2019. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt te honnan tudod hogy semmibol nem vagyok kiemelkedo? Nem fogom leirni az egesz eletrajzomat Neked. Ez csak most egy gyors pelda volt. Ajj ne legyetek mar ilyen megkeseredettek es negativak... 🙄 Rohadtul frusztraltak itt a nevtelen valaszolok, kar ide kerdest irni csak lehuzzak az embert, egy ertelmes valaszt nem lehet kapni
2019. febr. 21. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért, miből vagy kiemelkedő?

Semmit nem írtál, amiből jó lennél, így nem értem miről beszélünk...


Mellesleg ha a magyar nyelvtant szereted, és még abból is csak ezt a minősíthetetlen helyesírási hibákat tartalmazó irományt sikerült összehoznod, akkor nem tudom milyen lehet a kémiád és a matekod.


Látható tehát, hogy ez semmilyen beállítottság, inkább átlagon alúli hanyag diák hozzáállása.

2019. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!