Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehez matematika...

Mennyire lesz nehez matematika 60%?

Figyelt kérdés
Sziasztok iden erettsegizem, es visszamenoleg oldok meg teljes erettsegiket, 4evig az osszeset megoldottam most igy masodik turnusba mar 77% az atlag amit elertem, meg lesz szerintetek elesbe, a 60%?
2019. febr. 28. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak tőled függ.


Amúgy rossz a témakör.

2019. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a matematika tudomany :D azt azert itt tettem fel, de akkor bocsi
2019. febr. 28. 06:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Gyakorolj és ne menj túl azokon ami nem világos, ha valamit nem értesz, kérdezd meg a tanártól. És "éles" előtt pihenj, kipihenten menj, hogy ne emlékezésből old meg a feladatokat, hanem akkor gondold ki.
2019. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Remeljuk osszejon, felvetelihez kene

2019. febr. 28. 08:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy nagyon izgulok :/ elcseszem bukom az evet...:( infobol elorehozottan 93%lett.
2019. febr. 28. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tutira. Én gimiben végig kettes voltam, sőt egyszer meg is buktam, valamilyen szinten diszkalkuliás vagyok, fejben alig tudok számolni, mégis 55%-ra skikerült a matek, úgy, hogy érettségire előtt kb 4-5 hónappal nagyon elkezdtem rá tanulni, és heti egyszer tanárhoz jártam, nekem soha nem sikerült megírnom a múlt éves papírokat kb 50% fölöttre, úgyhogy ha te 77%-ra írod, akkor nem aggódnék egyáltalán, meg lesz simán a 60%, sőt akár ötöst is írhatsz még ha sokat gyakorolsz.
2019. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!