Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha lesz egy...

Mi történik ha lesz egy igazolatlan órám?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy jelentkeztem még év elején egy szakkörre amire már nem szeretnék járni. Legfőképp azért mert nincs rá időm. Már kb 4 hete nem járok ( közben egyszer el is maradt) és ezen a héten sem voltam. Erre a tanár beír hogy hiányoztam. Ezt még lehet igazolni? Vagy mit csináljak?

Amúgy azért nincs időm mivel későn érnék haza és az azt követő napon elég húzós óráim vannak amikre tanulnom kell.


2019. márc. 2. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A szüleim ezt leigazolhatják?
2019. márc. 2. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Leigazolhatják.
2019. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy igazolatlan óra még semmi. 30 nap igazolatlan után kirúgnak. Szülő igazolhatja a 3 nap szülői igazolás terhére, vagy ha 18 éves vagy, magadnak is igazolhatod szintén e keret terhére.
2019. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakkör nem kötelező, csak választható. Egyszerűen szólsz, hogy nem jársz többet és kész.
2019. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!