Éjszakai gyakorlás?

Figyelt kérdés

Egyetemen Reggel matek zh-t írok és van 1-2 témakör (kb 10 típusfeladat) amit be kell gyakorolnom,megértenem. Nem a legnehezebb talán de nem is könnyű..

Este 7ig a barátom szülinapján leszek(nem tudom kihagyni) illetve előző napokban pedig más zhkra kellett tanulnom.

Ha éjjel fennmaradok végig gyakorolni és reggel fél 9kor kelek,meg lehet így csinálni?

19L



2019. márc. 3. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*reggel fél 9kor írom a zh-t , nem pedig kelek:D bocsi elírtam
2019. márc. 3. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a barátod lehetett volna tekintettel arra hogy zh-t írsz és mondjuk szombaton tartja a szülinapját


Amúgy én már csináltam ilyet hogy éjjel tanultam másnapi vizsgára, nem aludtam csak pár órát, és jól meg is buktam mert nem bírtam a fáradtságtól koncentrálni

2019. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az anyag felét már tudom kb
2019. márc. 3. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Valakinek működik ez a módszer, valakinek nem. Általában az utóbbi a jellemző. Ha már biztos hogy nincs időd normális ütemben tanulni, akkor barátkozz meg a gondolattal hogy nem lesz valami rózsás az eredmény.
2019. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül egész jól haladok,úgyhogy fogok tudni aludni 3-4 órát.
2019. márc. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!