Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem jogtalan ha így írják ki...

Nem jogtalan ha így írják ki a jegyeket egyetemen?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk egy zh után kipakolják a coospacere a jegyeket,de nem neptun kóddal,hanem névvel. Szóval tkp mindenki látja hogy a másiknak hányas.

Ez nem jogtalan? Egy másik egyetemről jöttem át,és ott neptun kóddal csinálták ezt,nem névvel. Így nem tudtad hogy ki az akinek pl 0 pontja lett.


2019. márc. 4. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ja szerinted azért jogtalan, mert mások meglátják, hogy nulla pontod lett. Bezzeg ha max pontos lenne nem zavarna gondolom :D
2019. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem az. Mitől lenne már jogtalan másnak megtudnia a jegyeid?
2019. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A GDPR miatt most már neptun kóddal sem szabad kirakni. Szóval ez nem egy jó megoldás.
2019. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kreténpali ***** válasza:
100%
Van még 1-2 dinoszaurusz, aki nem tudja, hogy már nem szabad. A legtöbb helyen leráznak azzal, hogy nem jogot tanulsz. Egyébként igazuk is van. Ha meg szégyenled, hogy szar lett, akkor tanulj rá többet. Ha anyagi károd keletkezett amiatt, hogy kirakták, vagy zaklatnak, vagy megvertek emiatt, akkor nyugodtan fordulj a HK-hoz.
2019. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem jogszeru, egyetemen eleg szigoru szabalyok ervenyesek, mondjuk ezert nem erdemes szerintem balhezni, de mindenkepp szolj az illetekes tanarnak
2019. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lett szar,4-es lett:D nem azért írtam. Csak nekem ez fura, mert az előző egyetememen ezt nagyon szigorúan vették.
2019. márc. 4. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gdpr miatt csak neptun kóddal rakhatja ki. Ezek személyiségi jogok. A jegy nem nyilvános adat.
2019. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk neptun kóddal teszik ki. Viszont a Cosspace-en mindenkinek kijelzi a neptun-kódját. Tehát ha valaki kíváncsi, bármikor bárkiét vissza tudja keresni.
2019. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kb mindenhol neptun kóddal látom a többiekét is. Legjobb az volt, mikor egy tárgynál úgy küldte a tanár emailben excel táblában a jegyeket, hogy a neptun kód mellett még a nevünk is ott volt. :D
2019. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ennél már ccsak az akasztott ki jobban, amikor az egyik tanár hangosan névvel felolvsta az eredményeket szemináriumon :D

Nekem ne mondja senki, hogy ez nem jogtalan. Ilyet még általánosban sem csináltak:D

Nagyon nincsen tusztában ez az egyetem a személyiségi jogokkal:D

2019. márc. 5. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!