Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a KRESZ...

Mennyi ideig tart a KRESZ tanfolyamon levezetni az 500km-et?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a legjobb esetben. Pl ha naponta tudok menni az oktatóval vezetni. Vagy Hetente 2-3x. Illetve 1 alkalom mennyi km-et takar vagy órát? Köszi előre is a normális válaszokat! :)

2019. márc. 4. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem kilométerre van mérve, hanem tanórára. De amúgy ennek a tanulása se úgy megy, hogy ha lenyomod egyszerre az órákat, akkor ugyanazt eléred, mintha jobban el van osztva.
2019. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még egy olyan oktatóval nem találkoztam, aki mindenáron be akarta tartani az 500 kilométeres követelményt. Ha összejön akkor összejön, ha nem akkor nem. Városon belül talán 40-50 óra alatt lehet összeszedni, ettől függetlenül ha jól megy a vezetés akkor nem fogják kifizettetni veled ezt a +10-20 órát, lehet hogy csak 300-400 kilométerrel mész vizsgázni.
2019. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a kresz az elméleti rész...
2019. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg úgy tudtam,hogy az 500km mindegyik oktatónál be kell tartani. Utolsó válaszoló: Jól van, bocsánat!
2019. márc. 5. 04:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem tanórára van lebontva, hanem kilométerre. 500 a kötelező, az 30 órára van bekalkulálva, de egyrészt annyiból szinte senkinél sem jön ki, másrészt a legtöbb ember 30 óra után még nem áll készen a forgalmi vizsgára, és így plusz órákat fog venni. Egy alkalom az vagy 1 vagy 2 óra (1 óra valójában 50 percet takar), attól függ, hogy ér rá az oktatód. De mivel te még a KRESZ-t sem kezdted el a kérdésed szövegezése alapján, bele fogsz csúszni a nyárba, ott meg közbejöhet többhetes kihagyás nyaralás miatt stb. És persze az oktatód is be lehet alapból úgy táblázva, hogy csak heti egyszer tudsz menni. A népszerű oktatókkal mindenhol így van.
2019. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap volt, de nagyon sokat jártam és előbb is engedett vizsgázni az oktatóm.

Szerintem olyan 3-4 hónap.

2019. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi nektek is! :)
2019. márc. 6. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Főleg hogy az oktató annyi km-et és időt csal el amennyit csak tud.
2019. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentol függ. Ùtvonaltól,forgalomtól, saját készségeidtől. Pl ha belvárosban vezetsz, én pl Pécsen. Ott nem porog a km számláló, sok a lámpa, sok a dugó, sok egyirányú utca. Mire kezdenél belejönni, felvenni a forgalmat,.megszokni az autot, mar vége az oranak es vezettél 10 km-t. Személyes keszsegek.ha nem tudsz parkolni, kezifekkel indulni stb. akkor azt nyomatja az oktato na pl ott sem porog a km számlalo. De ha kivisz, külvárosba, autopályára ott tudsz döngetni. Ne a km-re menyj hanem érezd az autót, es szabályosan kresz szerint kozlekedj. Ha nem felsz az autotol, nem felsz a forgalomtol, ertesz az autohoz, magabiztos vagy. Az oktato elkuld ugyis vizsgára.
2020. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!