Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha folyékonyan megtanulok...

Ha folyékonyan megtanulok angolul és kimegyek amerikába és pl elmegyek egy meghallgatásra van rá esély h megkapjak egy zserepet egyáltalán belehet igy kerülni a szakmába ha nincs hires rokonom odakint?

Figyelt kérdés

Az iskolába szoktak rendezni versmondokat ésott a nyelvtanár midnig mondja h nagyon jó vagyok van mikor a "hideg is kirázza".ELég buta kérdés és tudom hogy vannak oylanok akik azt mondják hülye kis qwa meg ezek de én ezt komolyan akarom és nem csak a reflektorok miatt.Egyszerűen ezt akarom csináni, szinész akarok lennimár kiskorom óta. És ha már irtam a nyelvet ha van itt szolnokon angol nyelvtanár aki olcson tudna esetleg válalni nyárra annak nagyon örülnék. =)

Köszi inden használhatóválaszt.


2010. júl. 2. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kaphatsz szerepet, csak nem olyan filmekben vagy darabokban, amiket a moziban majd adni fognak. A szerep alatt pedig leginkább statisztát kell érteni, ami pedig szerintem nem a szíved vágya. Ha színész szeretnél lenni, akkor azt itthon tudod kivitelezni, itt van esélyed, ha tehetséges vagy, bár színházaknál főleg, itthon ugye nincs olyan a filmszakma...
2010. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogyc saké n vagyok igy, de én annyira tálom hogy agyarországon születtem..It semmit sem lehet megvalósitani! minden csak amerikában van. Akkor lehet hogy maradok a fodrásznál. De olyanok nincsenek hogy például feltesznek egy hirdetést hogy erre emg erre keresünk egy lányt aki a legjobb az kap egy lehetőséget hogy hires filmszinséz legyen.?
2010. júl. 2. 23:28
 3/9 A kérdező kommentje:
AA sstatiszta az az amikor egy 2 mp-re szerepelhetsz egy filmbe de aazt sem tudják h ki i vagy mert pl. egy dömegből kell egyet megszemélyesítened? Hát az tényleg, nem leszek báb..azt már nem..
2010. júl. 2. 23:31
 4/9 A kérdező kommentje:
dömeg-tömeg
2010. júl. 2. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvass sokat, megtanulsz helyesen írni... addig szerintem felejtsd el a művészeti pályát.


Egyébként valami amcsi filmes szakszervezet miatt beszélős szerepet nem nagyon kaphat minden sehonnai külföldi wannabe celebkezdemény.

2010. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért látom nem sok alázat szorult beléd a szakma iránt. Ha te "azt már nem" alapon nem lennél statiszta... Elhiheted, rengeteg amerikai sztár van, aki valaha így kezdte.
2010. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
en eddig csak szinhazban szineszkedtem, de rajottem , hogy az nem valo nekem ,sokkal inkabb a filmek..pont ma megyek egy castingra:) nagyon jol tudok angolul, es amcsi,illetve brit akcentussal is tudok beszelni, de hidd el ez nem mindig eleg...el kell jutnod valameddig, hogy kulfoldon is lehessen eselyed..szoval mindenkeppen magyarorszagon kezdj el valamit... menj el egy-ket ugynokseghez, regisztralj naluk, es hidd el a legtobben statisztakent kezdjuk... aztan johetnek majd csak a kisebb nagyobb szerepek...:) amugyis mostanaban rengeteg hollywoodi produkciot itt forgatnak, van egy uj nagy studio budapesten, amerikai filmesek epitettek, es tenyleg hatalmas, mar most rengeteget fektettek bele, szoval... :)
2010. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok szerencse is kozbe jar. Sokat csak epp ugy "fedeztek" fel. Ambicio, kitrtas is kell. Ott mozgj, ahol eppen filmezxnek, vagy m.O.- vagy eppen Amerikaban. Nagyon nagyon angol tudas nem kell, mert ha eppen te kellesz, akkor megtanitanak, bemagolod. Meg az akszentus sem szamit, sokszor eppen olyant kereshetnek. ZU.S-ben imadjak a magyarokat. zNe felejsd, Mr Fox magyar volt, magyarok kezdtek an amerikai film industrit. Legyen agent-ed, ismerkedj emberekkel, forogj a labas kozepen. Sok szerencset kivanok az almaidhoz!
2010. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen(:
2010. júl. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!