Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy az internetről megtanulok angolul?

Figyelt kérdés
Minden nap napi intenzitással tanulnék és feladatokat is töltenék le amiknek megvan a megoldása is.
2011. okt. 7. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan sikerül, én a Cartoon Networkről tanultam meg, mikor kicsi voltam :D
2011. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen komolyan veszed, akkor elég biztos, hogy meg fogsz tanulni csak angol filmeket és olvasmányokat ne hagyjad ki, mert azok sokszor többet érnek, mint feladatok. (Sőt inkább hajlok a "mindig" felé)
2011. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy szobatársam aki pont így tanult meg angolul. Sok MMORPG külföldiekkel, filmek tömkelege, feliratfordítás, stb. és felsőfokon beszéli. Fingja sincs, hogy mi az a "reported speech" de hibátlanul használja. Annyi előképzettsége volt, hogy németül tanult, az után szerinte az angol gyerekjáték.
2011. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyobb, mintha iskolaban tanulnad tanaroktol
2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ad lehetoseget, de vannak azert buktatok is, amivel jo ha szamolsz :)


pl:


- a kiejtes ...


- a nyelv kultura - nem mindig ugy fejezel ki valamit, ahogyan leforditod magyarrol, pl. talalsz kifejezeseket valamire, de rosszul alkalmazod (magyar kozmondasok angolul, csak a magyarok fogjak erteni :)


- nem biztos, hogy a gyakorlatok segiteni fognak alkalmazni a nyelvet, pl. az angolok nem ugy irnak, ahogyan beszelnek :) tapasztalatbol mondom :)


- inkabb angol oldalakon keresgelj, mint magyaron, akkor tobb eselyed van :)


Sok sikert :)

2011. okt. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a tapasztalat megosztásokat is.

A kiejtést az olyan oldalakon gyakorolom, ahol ki ejtik a szavakat. Pl szótárak meg vannak ilyen oldalak is.

Köszönöm még egyszer :)

2011. okt. 8. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy embernél hallottam, hogy ő is filmekből tanult meg angolul, de hogyan??? Amikor nem is érted, hogy mit mondanak?? Csak ülsz bután, értetlenül a film előtt. :/
2012. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok, en is tvbol tanultam meg angolul anno
2015. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!