Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbahagytam az egyetemet,...

Abbahagytam az egyetemet, hogy tudnám felgyorsítani az államilag támogatott felévek visszafizeteset?

Figyelt kérdés

Még tavaly szeptemberben abbahagytam az egyetemet, van 5 félév amit vissza kell az államnak. A suliban azt mondták még októberben, hogy nem egybol hanem bizonyos idoben küldik ki az ezzel kapcsolatos leveleket minden 1. Félév vagy nyár elején, mar nem emlékszem. Viszont következő hónapban megyek ki külföldre dolgozni 10 hónapra. Szeretném kifizetni a tartozásom, de a suli annyit mondott hogy várjak, majd jön egyszer a levél, ők ezzel nem tudnak mit csinálni, mar nem az ő hatáskörük.

Kit kellene ilyenkor megkeresni?



#egyetem #pénz #támogatás #állami #visszafizetes kiiratkozas
2019. márc. 12. 00:29
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:

Az a baj, hogy tényleg nagyon lassú az ügyintézés. Én 2017 nyarán szereztem meg a BSc diplomámat ami több, mint 1,5 éve volt és csak az előző hónapban kaptam az ügyfélkapun levelet, hogy mennyi összeget kellene visszafizetnem vagy mennyi napot kell itthon ledolgoznom 20 éven belül.

Én azt tudom mondani, hogy türelem...

2019. márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha TOs néni nem tudott segíteni, kérdezz ra az OHban. Ha ott sem tudnak semmit, lehet basogatni a Kormanyablakban az embereket, de onnan vissza fognak küldeni az OHba. Esetleg lehetne írni egy e-mailt vagy bemenni a megfelelő minisztériumba a problémával kapcsolatban. Ha komolyabban erdekel írj priviben es utananezek ha gondolod
2019. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettőtöknek!

A 2. Kommentelőnek írtam privatban

2019. márc. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!