Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek már most keresgélh...

Szerintetek már most keresgélhetek állandó munkahelyeket, és menyjek el megbeszélésekre, vagy még hamar van?

Figyelt kérdés

Az érettségi tesztet szlovákból, és németből írtam. Május elején lesznek az eredmények. A tesztet úgy képzeljétek el, hogy volt egy rövid szöveg, és voltak ott kérdések, és lehetett választani A-D válasz lehetőségekből. HA ez megvolt, utánna jött a fogalmazás. Szlovákból nagyon buta témák voltak, nem tudtam mit választani, aztán mégis valamit kellett választanom. Beszélgetés volt a téma. Nehéz volt, hogy hogyan kezdjem el, de valahogy elkezdtem, és aztán belejöttem. Német az picit nehezebb volt, Sport volt a téma, és levelet kellet írni egy "barátnak". Ez nehezebb volt nekem, mivel nem tudok semmit németül, de az egyik osztálytársam valahogy tudott segíteni, remélem jól sikerült.


Oké a teszteken, és a fogalmazásokan túl vagyunk, várnak a szóbeli felelések, projekt. Itt gond lesz eléggé, mert nem fogok tudni németül mit beszélni. De egy szerencsém van, hogy a tanítónéni, mindig mellettem állt, ha tudtam, ha nem, oda adta a 4-est becsukott szemmel. Megbuktam tavaj fizikából, és ő kérte meg a fizikus tanárnőt, hogy engedjen tovább, ezért is nagy köszönet jár neki. Mit vegyek neki, ha sikeresen leérettségizem?



Mivel Májusban, és Júniusban lesznek a szóbeli felelések, és a projekt. Mikor adhatom be az önéletrazjomat munkahelyekre? Az a legnagyobb gond, hogy nincs elképzelésem, milyen munkát végezhetnék a jövőben. Csak szalagnál van tapasztalatom, de azt mondtátok itt többen, hogy ott "tönkre megy az ember". Tovább tanulni nem szeretnék, mindenképp szeretnék elmenni dolgozni, de hogy milyen munkát végezni, nem tudom. Tudnátok nekem ebben segíteni? Sürget az idő. Nem szeretnék az utolsó pillanatban ugrálni, hogy hova mehetnék, hova pedig nem. Értetek engem ugye? Mikor intézzem el a munkát? Mit ajánlotok?


Köszönöm a válaszokat, tanácsokat, segítségteket.


2019. márc. 13. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!