Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Van valami...

Orvostanhallgatók! Van valami bevált módszeretek az állandó stressz leküzdésére?

Figyelt kérdés

Most leszek negyedéves, az legutóbbi vizsgaidőszak nagyon megviselt. Már ha csak rágondolok az iskolakezdésre, egyből görcsbe rándul a gyomrom és sírni van kedvem.

Alapból elég stresszelős vagyok, de már úgy érzem nem fogom bírni újra az állandó szorongást.


Valakinek valami bevált praktika? Magnézium, sport, jóga, bármi? :D


Köszönöm előre is



2018. szept. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi miatt stresszelsz? Negyedévig eljutottál, a nehezén túl vagy:D Ennél rosszabb már nem lesz. Próbálj meg néha kikapcsolódni. Tök egyéni, hogy kinek mi a kikapcsolódás, neked kell megtalálni azt a dolgot, ami pihentet.
2018. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben inkább azon stresszelnék, hogy a magyar nyelvet jobban tudjam használni. Orvosként meg főleg.
2018. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosként viszont, ha dolgozni fogsz:


- Még több stressz

- Még több stressz

- Még több stressz


Most van még a legkevesebb stressz benned. Miután végeztél még több lesz és még több mindenre kell figyelned. Pihenni is alig fogsz tudni. Fáradt is leszel, de hajtanod kell. Ha már most nem bírod akkor mit akarsz?

2018. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hihetetlen de az egyetem után jön csak a neheze.
2018. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!