Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségivel...

Emelt szóbeli érettségivel kapcsolatban az Oktatási Hivatalnak kell a kérvényt írni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Követem, ha nem gond. Én négy napja írtam nekik ezzel kapcsolatban, de azt mondták, hogy forduljak a megyei kormányhivatalhoz, onnan pedig azóta sem kaptam választ.
2019. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. De amíg nem árulod el, mit akarsz kérni, addig nehéz megadni a helyes választ.
2019. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1, a kormányhivatal nem levelezget. Ha beosztással kapcsolatban kértél, majd megtudod, amikor beosztottak. Most még ők se tudják, ezt nem írták meg neked.
2019. márc. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, köszönöm! Igazából csak afelől érdeklődtem mind az OH-nál, mind a kormányhivatalnál, hogy hogyan kell majd a későbbiekben kérvényezni, hogy ne bizonyos napokon legyenek a szóbeli vizsgáim.
2019. márc. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdeklődj, hanem írd meg, mit szeretnél. A kormányhivatal oktatási osztályának címezve, és írd rá a borítékra, hogy érettségi, hogy hamarabb odakerüljön az ügyintézőhöz.
2019. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy lesz, köszönöm!
2019. márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt szeretném kérvényezni, hogy ne egy bizonyos napra osszanak be. Ilyenkor mi a teendő?
2019. márc. 14. 09:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, amit fentebb írtam.

Hivatalosan nincs ilyen lehetőség, de nem hivatalosan megpróbálhatják figyelembe venni. Minél hamarabb írsz, annál esélyesebb.

2019. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat😊
2019. márc. 14. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanarra a címre kell küldeni mindent, mit írjak rá a borítékra? Magának az oktatási és hatósági osztálynak legyen megcímezve?
2019. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!