Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv. Azelőtt a döntés mellet...

Üdv. Azelőtt a döntés mellet álok hogy most vagyok végzős Karosszérialakatos tanuló. / Gondolkodok a továbbtanulásról!?

Figyelt kérdés

Ezeket a lehetőségeken gondolkoztam... ( vagyis "2 )


-1, Érettségi 2 éves ingyenes ( tudni kell bolond vagyok a hozzá kötött tantárgyakhoz egyszerűen nem értem )


-2, Hegesztő 2 éves fizetős 150 ezer forint 2 évre ( azért választottam e szakmát mert hozzáfügg a jelenlegi szakmához/ És szeretem csinálni a hegesztés és tudom is)


EZ LENNE A 2 LEHETŐSÉG .... Ti szerintettek melyiket lenne érdemes ?



2013. okt. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel az érettségi nem fekszik neked, ezért talán kár is erőltetned -mondom ezt úgy, hogy én is így, 2 alatt, végeztem el-, viszont jó hegesztő szakemberként meg többre is viheted. Ha van rá 150eFtod, akkor egy MO-on gyakran keresett szakmát szerezhetsz, ill. külföldön is el tudsz vele inkább helyezkedni, és többet tudsz vele keresni, mint egy érettségivel.

Az érettségi hiányát esetleg előmenetelnél (pl. csoportvezetői kinevezés), ill. továbbtanulásnál érezheted (a leírásod alapján ennek kicsi az esélye).

2013. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod !

ha rajtam múlna menne a tanulás mert rá vezetném megam a tanulásra minimum 2.-es érettségire :)


Meg azért gondolkodok értségin mivel ingyenes és 23 éves korig tanulhatok és 18 vagyok ....

2013. okt. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!