Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi alapján csináljátok meg...

Ti mi alapján csináljátok meg a napirendet? Esetleg tippek? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval 13. osztályos diák vagyok és szeretnék kialakítani egy napirendet,viszont nem tudom,hogy hogy kellene.

Hétfőtől péntekig iskolában vagyok reggel 7/8-tól egészen délután 17:00 óráig. Ehhez szeretném hozzákapcsolni a kondiedzést ami 1-1,5óra minden 2. nap

Illetve minden 2. napra kell csinálnom műsortervet a sulirádióhoz

Tanulni leginkább este szoktam,akkor fog az agyam nagyon jól,de az írásbelit rögtön megcsinálom,ahogy hazaérek. Ti mit ajánlotok,hogy csináljam?

Semmikép se szeretném a tanulást reggelre tenni,szóval valahogy a délutáni/esti mókába kellene beletenni az edzést is.Köszönöm előre is annak aki segít abban,hogy összeálljon a napirendem.



2017. szept. 1. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád, lényegében a kérdésben megválaszoltad önmagad. Hazamész 5-kor megírod az írásbelit kb 1 óra. 6-kor elkészülsz, elmész edzeni fél 7-től 8-ig hazamész lerendezed a higéniai dolgokat, kajálsz, 9. 9-11-ig tanulsz, aztán alszol. Ezt mondjuk hétfőn, szerdán, pénteken.

Másik napokon meg ugyanúgy hazaérsz 5-kor irásbelit csinálod 6-ig, tervezed a sulirádiós cuccot 7-8-ig, tisztálkodsz, eszek stb. 9, aztán tanulsz 11.

2017. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most lehet lepontozni de ezt neked kell el döntened. Te tudhatod hogy neked hogyan lenne a legjobb, kísérletezz, mi nem tudhatjuk te hogyan bírnád a legjobban.
2017. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából az is érdekel,hogy ti mi alapján csináljátok a napirendet,nektek hogy néz ki stb.
2017. szept. 2. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezen pörgök. Sehogy se jó. :D
2017. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!