Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok, és orvos szeretnék majd lenni és nekem majd 10.-ben le kell adnom a fakultációs papírom. Ha jól tudom az orvosihoz kell egy emelt biosz + kémia vagy fizika, nos én kémiából szeretnék majd emelten, de az a baj hogy csak 3-as vagyok de mostanában csak jó jegyeket szerzek mert az elején nem tanultam. Viszont van egy nagy probléma, fel vagyok mentve matekból. Valahogy úgy érzem hogy a kémiai számítások jobban mennek mint régebben a matek ment. Mit gondoltok, szerintetek így is van esélyem bekerülni az orvosira?

2019. márc. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez csak szorgalom és akarás kérdése, na meg persze a gyakorlásé. Még nagyon sok időd van az érettségiig, addigra, ha megfelelően odateszed magad, akkor természetesen sikerülhet. Én most fogok érettségizni, ha bármilyen kérdésed merülne fel, akkor írj nyugodtan! :)
2019. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy fel vagy mentve matekból?
2019. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es azt jelenti hogy nem értékelnek matekból.
2019. márc. 28. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért nem? Nem kötekedni akarok, csak azért a kémiás számolásokhoz kell a matek tudás.
2019. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na látod ez egy jó kérdés.
2019. márc. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!