Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben jogosítvány ügyben?

Figyelt kérdés
Most júniusban lejár a sikeres Kresz után számított 2 év, már 2x volt sikertelen forgalmi vizsgám, és 60 órát vezettem már. Nem megy rosszul, igazából apróbb figyelmetlenségek vannak, annyi a probléma, hogy a vizsgán rettenetesen izgulok, és elrontom. Nagyon megviseltek a bukások, teljesen rástresszeltem a témára. Félek, jogy a jövō heti vizsgám nem sikerül, utána már alig van idōm.

2019. márc. 29. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én negyedszerre mentem át, pont azért, mert mindig stresszeltem es emiatt rontottam.

Próbálj úgy kérni időpontot, hogy tudj előtte aludni, igyál egy kis nyugtató teát, egyél valami nem túl megterhelő dolgot, sétálj egyet a vizsga előtt...Ennél hatékonyabb dolog sajnos nincs. Én azt javaslom most addig üsd a vasat amíg tudod, ne kelljen a kreszt is ismételni.

2019. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mit tehetnél? Próbálkozol tovább. Amúgy június még messze van.
2019. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Csúsztass 20-30 ezret és elfejted az egészet. Manapság így működik ;)
2019. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Csúsztass 20-30 ezret"


Azért előtte óvatosan kérdezd meg az oktatót erről. Ha netán olyan vizsgbiztost fogsz ki, garantáltan nem lesz az életben sem jogsid, még talicskára se.

Egyébként meg szedd össze magad, nem annyira vészes ez, mint sokan beállítják.

2019. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze az oktató tudja, hogy melyik vizsgabiztos korrupt, de manapság szerintem 80%-ban azok.
2019. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!