Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-titánon elég ha csak a...

Az e-titánon elég ha csak a próba vizsgát nyomatom a b kategóriás kresz vizsgához való felkészüléshez?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 02:53
 1/3 anonim válasza:
Nem, az csak plusz gyakorlás
2019. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 imnard ***** válasza:
52%
Ha már eljutottál a próbavizsgáig, gondolom akkor már túl vagy a tananyagon, és engedte, hogy továbblépj. Érdemes sokat gyakorolni a tesztkérdéseket, de arra készülj fel, hogy kicsit másképpen lesznek megfogalmazva az éles vizsgán, és olyan kérdéssel is fogsz találkozni, amivel eddig még nem. Szóval nagyon ajánlatos más biztos forrásból, pl könyvből is tanulni, vagy ha időd engedi, visszanézni a tananyagot mégegyszer.
2019. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én nagyon sokat gyakoroltam, szerintem kicsit túl sokat is, de elsőre sikerült a vizsga. Ha az anyagot elolvastad, az esetleges hiányosságokat újra tisztáztad magadban,akkor bőven elég ha napi 2-3 probavizsgát + szituációs feladatot megoldasz. Személyes tapasztalatom az is, hogy teljesen ugyanúgy voltak megfogalmazva teljesen ugyanazok a kérdések az éles vizsgán is. Sok sikert:)
2019. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!