Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet lehet egy tanárnak...

Ilyet lehet egy tanárnak csinálnia?

Figyelt kérdés

Nem akarom feljelenten és semmi hasonló, nem is tanárszidás csak érdekelne, hogy normális-e egy tanártól.


Kollégiumi tanár, nem vagyok ballagó, de tanár tablóképet akart csinálni, mindezt telefonnal, mondtam neki, hogy nem értem miért, erre nem adott megfelelő választ, hogy miért szükséges ez, és jondtam neki, hogy nem szeretnék csinálni tablóképet, de nyaggatott vele, hogy már mindenkiről megcsinálta, ne én lógjak már ki, szóval végül megcsinálta, de nem szeretném továbbra sem, hogy kikerüljön bárhova is. Ezt se tudom, hogy mit akar valójában vele csinálni, kirakni valahova vagy hasonló.


Csak kíváncsiságból, ilyet lehet?



2019. ápr. 2. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es ez asszem több suliban is így történt 20-22-23 (stb...) éve, mert én is röhögtem egy ilyen tablón akkoriban :D
2019. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!