Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell személyi igazolvány a...

Kell személyi igazolvány a beiratkozáshoz? Általános iskolába

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem nagyon nyers. A fiam szeptembertől iskolás és ma néztem.meg a hirdetményben hogy jövőhéten van a beiratkozás, ahova kell személyi igazolvány. De neki nincs.. ugye ettől még betud iratkozni?


2019. ápr. 3. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen be fog iratkozni, mert az iskola kötelező. Hogy milyen módon, azt az iskolában megmondják.
2019. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Mennyetek el okmányirodába adnak ideiglenes papírt neki és azt betudod mutatni. Én is általános iskolás iskolás koromban kaptam szemelyit lassan úgy is kellene neki csinálni. Amúgy meg fel kell hívni az intézményt megkérdezni hogy utólag pótolható e vagy az ideiglenes dokumentum megfelele. De ha jövőhéten van és meggyorsítják az eljárást lehet kész is lenne addig.
2019. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen már óvodai beiratkozáshoz is kell. Ne haragudj, de elég hanyag dolog volt nem csináltatni meg.
2019. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!