Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok így lenni...

Ti is szoktatok így lenni tanulás közben?

Figyelt kérdés

Ha nekiállok tanulni, akkor akárhány óra van, szinte mindig elalmosodom a tanulnivalon, pedig most már kb csak torit tanulok, ami viszont tényleg érdekel

De ha nekiállok videót nézni vagy bármit csinálni tanuláson kívül, akkor meg teljesen felebredek


Veletek is szokott ilyen lenni?

Szerintetek mit tudok ezzel kezdeni?



2019. ápr. 3. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogj közbe, olvasd hangosan, húzd alá a lényeget. Ne csak olvasd hanem csinálj is valamit, mert így jobban lekötöd az agyad és kevésbé fáradsz el. Nekem az segített ha jó időben kimentem a kertbe/parkba és ott tanultam.
2019. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindig minden egyes alkalommal. Ha egyfolytába a betűket nézem nem hogy elálmosodom, de a szemem is fáj. Járkálj kint, igyál sok vizet, egyél nekem ez használ.
2019. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én általában beülök egy kávézóba. Othhon sok minden elvonja a figyelmem. Tapasztalod ki hogy miként működik a legjobban a tanulás neked.
2019. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!