Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha középiskolában fel voltamm...

Ha középiskolában fel voltamm mentve testnevelésből, akkor nem lehetek tanító, sem óvónő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizem, a tanítót és az óvónő szakot jelöltem meg az egyetemen. Fel vagyok mentve tesiből már 2 éve, "gerincferdülés" címszó alatt (egyébként a tanár mocskos, és buktat, csupán azért), így nincs belőle már 2 éve jegyem. Ugyan előtte volt 3 évig, csak a felvin azt olvastam, hogy a felmentés kizáró ok. Ez valóban így van? Ha teljesítem az alkalmassági, akkor sem lehetek tanító? Valamint az sem veszik figyelembe, hogy előtte 3 évig volt jegyem belőle?

2019. ápr. 4. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el, ha tényleg ezt szeretnéd tanulni. Ha nem mész el bánni fogod, és lehet nem kérik a papírt(amire elég kicsi esélyt látok, de ki tudja;)
2019. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen, el megyek úgy döntöttem. És ott külön nem is kérnek papírt a jegyeimről, csak egy olyat, amin nyilatkozom, hogy egészséges vagyok. Csak akkor lesz bökkenő, amikor a középiskolai jegyeimet kell majd feltöltenem a felvire.. :/
2019. máj. 30. 17:55
 23/24 anonim ***** válasza:
Mikor mész majd? Vannak még alkalmassagik? Vagy majd jövőre? Total megértem hogy nem dobnal ki az ablakon 4000forintot. Nekem hála sikerült pedig nagyon féltem pont ez miatt másra is jó ez a pénz.. Alkalmassagin nem kérnek tőled semmit de ha regisztralsz az e-felvin és töltöd fel a bizonyítványt bizony tényleg látni fogják hogy 2evben nincs jegyed nem véletlenül írták hogy kizáró ok hiába te "mentettek" fel magad és nincs bajod sajna nincs jegyed dokumentálva és ezt ők is látják 😓 A helyedben írnék nekik, de megjobb lenne, ha felhivnad az iskolat ahová jelentkeznel, hogy nekik mi a véleményük erről... 🙂
2019. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a vizsga?
2019. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!