Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő alatt lett...

Kinek mennyi idő alatt lett meg a B-kategóriás jogosítványa a sikeres kresz vizsgát követően?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy év. Egyrészt csak harmadjára lett meg a forgalmim, másrészt egy elég népszerű oktatóhoz jártam, aki majdnem mindig tele volt, így alig tudtunk hetente egy órát vezetni, harmadrészt az elsősegélyt addig húztam-halogattam, hogy csak a forgalmi után mentem el vizsgázni. Na ez utóbbi volt a legfeleslegesebb időhúzás...
2019. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3honap. Heti 2x jartam szerencsere amikor tudtam es elsore atmentem a forgalmin is. Nyar kozepen volt valahogy a kressz vizsgam, Novemberbe mar a kezembe volt a jogsim. Sot, igazabol az elsosegely miatt lett csak meg igy, mert azt a forgalmi utan csinaltam.
2019. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon elhúztam mindent, így határidő lejárta előtt vizsgáztam le. A forgalmi vizsgám a kresz vizsga után 2 évvel lett meg. Mondjuk hozzáteszem nem rendszeres vezetés mellett. 1 évet kihagytam a kresz után mikor elkezdtem vezetni, majd oktatóváltás miatt is hónapok kimaradtak.
2019. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hónap. 2 hónap volt mire az oktató el tudott vállalni, illetve 3 hónap a vezetés, átlagban heti kétszer mentem.
2019. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6honap (2x vizsgáztam forgalmibol)
2019. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem egy év. Ebből közel 4 hónap volt mire elkezdhettem járni. Elég sok órát mentem meg buktam is, és az első vizsgámnál (amit csak 0.ként emlegetek) volt egy kis kavarás meg adminisztrációs hiba így egy fél hónappal később lett csak esedékes, utána buktam másik vizsgára több mint egy hónapot kellett várni. Nagyon elhúzódott ahhoz képest amire számítottam, a vége felé már rettenetesen zavart is. De ez van.
2019. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!