Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen végzettségetek van?

Nektek milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés

Vegyük ezt egy gyors helybéli felmérésnek. Az érdekel leginkább, hogy ebben a kategóriákban kik és milyen végzettségű személyek válaszolgatnak leginkább.


Kor, nem, elvégzett szakok, tanfolyamok, diplomák, elkezdett de nem befejezett szakok stb. Ilyen dolgok érdekelnének az ide járóktól:)


Illetve az oldalon lévő válaszok közül melyek vonzanak be a legjobban? Az olyan kérdések amik a szakjaitokkal kapcsolatosak, vagy szimplán bármi?

(Mert igazából elég sok félreinformáló válasszal is lehet itt találkozni, ezért is érdekel.)


A kérdés csak kíváncsiságból lett kiírva, adatok nem lesznek felhasználva.



2019. ápr. 13. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Oldalon lévő kérdések közül*
2019. ápr. 13. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia, 19 éves fiú vagyok. Csak egy érettségim van mivel mozdonyvezető szeretnék leszek. Jelenleg a BME-n vagyok vegyészmérnök szakon. Az idei lesz remélhetőleg az utolsó aktív félévem :).
2019. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Idén érettségizem, van 4 nyelvvizsgám és tettem már előrehozott érettségit (ha ez elvégzett dolognak számít).

Elolvasni általában az egyetemmel kapcsolatos kérdéseket-válaszokat szoktam (főleg ha arról az egyetemről/szakról van szó ahova jelentkeztem). Válaszolni nyelvvizsga, egyszerűbb házifeladat, középiskola stb témákban szoktam, vagy néha olyanokban amikben elég biztos vagyok (pl hogy az orvosi min 6 év). Igyekszem nem téves válaszokat adni, vissza is szoktam nézni, milyen reakciókat kapok és okulok belőle.


19/L

2019. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Érettségi.
2019. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok. Van 2 bölcsész MA diplomám, az egyikből PhD-m is külföldi egyetemről. Van továbbá egy kereskedelem és marketing BSc-m, egy HR MSc-m és egy CEU MBA-m is. Most matek szakra járok német egyetemre.


Nyelvvizsgák: angolból felsőfoknak megfelelő TOEFL iBT a legmagasabb, korábban csináltam közgazdasági Origo vizsgát is. Németből csak középfokúm van, most készülök C1-re. Olaszból érettségiztem, és van egy közel-keleti nyelvből is középfokúm. Egy ókori nyelvből felsőfokú nyelvvizsgát érő diplomám, két további ókori nyelvből érettségipotló egyetemi szigorlatom van.


Tanfolyamok? Online kurzusaim vannak MOOC platformokról, főleg programozás témakörben.


Én csupán szórakozásként járok ide, közösségi életet élek. :)

2019. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány vagyok és társadalomtudományi karra járok. Van egy középfokú nyelvvizsgám, egy másik nyelvet pedig most tanulok nyelviskolai keretek között.

Azért szeretem olvasni a gyakorikerdeseket, mert érdekelnek az emberi sorsok, élethelyzetek, mert szerintem ezekből mind tanulhatunk. És innen elég extrém helyzeteket is meg lehet ismerni, vannak sajna elég tragikus történetek is. (Persze amik nem kamu kérdések)

Válaszolni a középiskolával, az érettségivel és az egyetemi élettel kapcsolatos kérdéseknél szoktam. Aminél úgy érzem, hogy tudok valami okosat mondani azoknak, akik még ebbe nem látnak bele:)

2019. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24/L óvodapedagógus diplomám van, előtte tanító szakra jártam 2 félévet de nem tetszett ezért váltottam
2019. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Végzős festő szakos diák vagyok egy művészeti szakgimnáziumban,lesz még egy évem a suliból. Egy szláv nyelvvizsgával rendelkezem, szeretném továbbá ebben az évben az angolt is megszerezni.

Terveimet illetően gyógypedagógusnak készülök, fontos szempont volt számomra hogy emberekkel és segítségnyújtással foglalkozzak, illetve hogy a kreativitásom is tudjam alkalmazni a lelki gyógyítás során.

Jövőre az utolsó évem mellett belekezdek egy hétvégi fizetős okjba, hogy 32 többletpontot kapják.

Egyetemen szeretném felsőfokra fejleszteni a szláv nyelvtudásom, és sok mindent kipróbálni, tanulni.


Mindenféle kategóriát szeretek olvasgatni, lelki problémákra szeretek tanácsot adni, aminek örülök, mert sok hálás üzenetet szoktam kapni, ugyanakkor én is rengeteget tanulok az oldalt használóktól, szoktam kérdezni is, de a kategóriák amiket olvasok mindig különbözőek, szépségápolás, közoktatás, kapcsolatok, élethelyzetek ilyesmik.

2019. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előkészítéstechnikai mérnök.
2019. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!