Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esztis oktatás mellett hogyan...

Joco92 kérdése:

Esztis oktatás mellett hogyan dolgozzak?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és OKJ-s tanfolyamra járok heti 3 napon. H-K-SZ-i napokon. Szeretnék dolgozni de mivel a sulim messze van az otthonomtól naponta kb. 100KM-t utazok és ezért nem tudok el menni dolgozni 8 órás délelőtti munkába. Diák meló sem jöhet szóba, mivel az csak a nappali tagozatosokra érvényes. Mit tegyek hogy ne élősködjek mások nyakán míg tanulok???

2019. ápr. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgozz abba a -városba ahol az iskola van. Így meg tudod oldani.
2019. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50km-t utazok az iskolámig Busszal.
2019. ápr. 15. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is utaztam ennyit, csak vonattal.
2019. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan oldottad meg? Az a baj hogy a járatok sem úgy mennek. Ma pl. 11-kor be a városba busszal majd onann 12:50-es busszal Paksig majd 14:00-kor a sulimig. Jelen pillanatban csak így tudom meg oldani. A közeli városban ami Szekszárd, gondoltam Mekiben vagy a Tacskóban dolgozok délelött 4 órát de mint ahogyan írtam az nem lehetséges.
2019. ápr. 15. 12:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta meg oldottam. Fél munka időben dolgozok egy kis cégnél, ami az önkormányzatnak vagy magán személyeknek is telepít és javít játszótereket és köztereket. Heti 20 órát fix havi bérben. :)
2020. febr. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!