Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki volt már OTDK-n? Ti ezt...

Ki volt már OTDK-n? Ti ezt hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Előtte való héten csak erre szántátok az időtöket, erre készültetek (ppt csinálni, a témában olvasni, előadni többször akár magadnak, akár másoknak, ismételni vagy bármi) vagy az órákra is, ahogy szokás?

Esetleg csinált valaki olyat, hogy nem ment be az órák egy részére, hogy annyival több ideje maradjon erre?


2019. ápr. 15. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A kari TDK-ra mar meg kellett csinalni a ppt-t es fel kellett keszulni. A konzulens tanarral kicsit atbeszeltuk a kari TDK tapasztalatait, kicsit pofozgattam a ppt-t, egyszer prezentaltam a konzulensnek, 2-3 alkalommal magamnak es kesz. Csak az OTDK napjait hagytam ki az egyetembol, pedig elso nap adtam elo. Jol ment minden.
2019. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!