Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségit másik suliban...

Emelt érettségit másik suliban kell teljesítenem?

Figyelt kérdés

Én ugy gondoltam, hogy mindenki a saját sulijában megirhatja/lefelelhet, kijön a bizottság és ennyi. De most meg hallottam olyanról hogy máshova is kell menni, ez mennyire igaz?

+

Az írásbeli is előbbre van mint a középszintű nem?


2019. ápr. 23. 01:20
 1/5 A kérdező kommentje:
(Majd jövőre érettségizem, nem most csak, hogy ne érjen támadás,hogy mindjárt itt van én meg nem tudok ilyen alap dolgot xd)
2019. ápr. 23. 01:21
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
igen, másik iskolában kell teljesíteni az emelt érettségit
2019. ápr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden esetben kell más iskolában csak ha a saját iskoládban nincs rá lehetőség, az időpont meg ugyan akkor van mint az irasbelinél mint középszinten egyedül a szóbeli szokott hamarabb lenni.
2019. ápr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Általában minden nagyobb városban, megyeszékhelyen (Pesten lehet, hogy több is van) van egy kijelölt iskola, ahol zajlik az emelt érettségi (általában tárgyanként egy iskola). Ez lehet akár a saját iskolád is. De nem úgy van, hogy minden iskolába kirendelnek egy független bizottságot, ahol valaki emeltezni akar. Az elképesztően sok embert venne igénybe.
2019. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) kicsit így most rossz ha belegondolok mert egyik tanár se említette,csak a suliban ki volt irva az emelt érettségi időpontja ami egy héttel előrébb van kiirva mint a közép, de legalább már ezt is tudom.
2019. ápr. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!