Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri, komplex esszék?

Emelt töri, komplex esszék?

Figyelt kérdés
Ismétlek, és arra gondoltam, csak az 1849 előttit nézem át a lehető legjobban. Ez ugye elég a hosszú esszére, de a komplexre is? Úgy értem, ott is '49 utáni és előtti van? Az utóbbi két évben így volt, de nem tudom, biztos lehetek-e benne, hogy nem lesz-e mégis a komplex feladat mindkettő 1849 utáni.

2019. ápr. 25. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy hiába van 2 korszakból a komplex, az egyik olyan rossz, hogy hozzá sem tudsz szagolni. Érdemesebb szerintem mindenből felkészülni.
2019. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly csinaltam te döntöd el hogy korszakon átívelőt írsz vagy összehasonlítót. Ha megfigyeled az egyik 49 elotti a masik utáni vagy is nalunk így volt en tavaly Nagy Károlyt és Szent Istvánt hasonlítottam össze az jó volt. OMM választottam Tisza Kálmánnal és francia abszolutizmust. Nyugi en is azt hittem gaz lesz de mint utólag kiderült azért emelten a legtöbb témához konyít az ember üresen nem hiszem hogy barki beadná. Legrosszabb esetben is forrásokból lehet tájékozódni adnak annyit hogy felelevenítik hogy na mi is volt.
2019. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy érdemesebb, és fel is készültem, csak nagyon ideges típus vagyok + hamar felejtek, összekavarok, szóval minden bajom van. :D

Ezért jobbnak tartom, ha csak két tankönyvre koncentrálok az utolsó hajrában, nem pedig négyre. (persze azokat is átismétlem, hisz feladatok pl. biztos lesznek, csak nem olyan alaposan)


De az utóbbi két évben tényleg egész jó esszék voltak, és a komplexhez van 5-6 forrás, amiből csak összehozok valamit. :)

2019. ápr. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!