Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n már meg kellett...

A felvi.hu-n már meg kellett volna jelennie a pontszámomnak?

Figyelt kérdés
elektronikusan jelentkeztem érettségire, neten keresztül töltöttem fel a dokumentumokat, s azok már 'feldolgozva' státuszba kerültek. elméletileg mikor jelenik meg a jelentkezéseim mellett, hogy mennyi pontom van az adott helyre?
2010. júl. 5. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, 'érettségire' helyett 'egyetemre', megárt ez a nagy meleg. ^^
2010. júl. 5. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
július elején, de még nem jelent meg nálam sem.
2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Most néztem meg, még nálam sem jelzi. Gondolom 8. után fogja :)
2010. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Július eleje környékét ír a felvei.

Másrészt nem értem, hogy ti miért vártok el fénysebességet az ügyintézőktől.

Mindenki pattog, hogy jaaaj még nincs feldolgozva a dokumentumai, meg nincs kiírva a pontszáma, stb.

Várjatok és kész. Majd megjelenik, ha a maradék 140 ezer jelentkezőt is megcsinálták.

Nem 2 perc ezeket megcsinálni.

Amúgy te is ki tudod magadnak számolni.

2010. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze, mindezt értem, már ki is számoltam magamnak. csak felmerült bennem, hogy hátha valami problémát jelent, ha még nem írja ki, esetleg nem fogadtak el valamit ésatöbbi. a bürökrácia keltette irracionális rettegés (: de ha másnál sem jelent meg, akkor megnyugodtam, köszönöm.
2010. júl. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!