Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha gimnáziumi ballagás...

Mi lesz ha gimnáziumi ballagásra nem megyek el? (Nem sajátom)

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, holnap ballagnak a tizenkettedikesek, viszont nekem semmi kedvem nincs ballagásra menni. Annyi lenne a dolgunk, hogy sorfalat kell állnunk. Mi lesz, ha nem megyek el, hanem mondjuk elmegyek orvoshoz aki leigazolja? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ehhez kikérőt kell kérni az igazgatótól, de nem tudom ez mennyire igaz. Lehet ennek valami következménye?
2019. máj. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ne mond má, hogy egy sorfalat nem tudsz kíállni, ezerszer jobb mint a tanulás. De a kérdésedre válaszolva, nem hiszem, hogy elhinnek, hogy pont ballagasra lebetegedtél, de ha hozod az orvosi igazolást szerintem nem szólhatnak érte.
2019. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne semmi bajom a sorfallal, ha nem délután 5-re kéne menni... És bőven fog tartani fél 7-ig
2019. máj. 2. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem kötelezhetnek iskolaidőn kívül befogni téged valami béna sorfalat állni.

Ha a suliban kérdezik, meg arra hivatkozol, hogy valakinek tanulni is kell a napi 7 órára, vagy ha ez nem, családi ok. Nem kérdezget többet, csak motyog majd edetleg.

Néha nagyon fel tud idegesíteni, hogy mit képzelnek már a magyar oktatásban egyesek. Általánosban nekem is egy ilyen túlbuzgó ofőm volt, szerencsére volt esélyem más országban folyatni tanulmányaim..

2019. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!