Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen öltönyt ajánlotok...

Milyen öltönyt ajánlotok gimnáziumi szalagavatóra/ballagásra?

Figyelt kérdés

Na most hamarosan eljön a szalagavató és már most szeretnénk megvenni. Ki is néztünk egy típust a C&A-ba de sokat szeretnének Zaraban venni ill. vannak akik a szabást támogatják. Én arra lennék kíváncsi hogy akik már túl vannak rajta azoknak mi a véleményük.

SZEMPONTOK

- Fontos lenne hogy egyen öltöny legyen

- Elegáns, szűkített/karcsúsított

- A mostani divatnak megfelelő

- ÁRA: 30.000 Ft körül (zakó+nadrág)

- Olyan amit fellehet venni lagziba, bálra, ünnepekre vagy akár egy vacsorára is.


A válaszokat előre is köszönném.



2015. febr. 25. 17:59
 1/8 anonim válasza:
Általában szabni szoktak ilyenkor, szerintem is ez a legcélszerűbb tekintve, hogy több darab kell, illetve az egyéni igényeket is könnyebben ki tudják ott elégíteni. Ettől függetlenül, nagyon nézzétek meg hogy kinél csináltatjátok ha erre esik a választás, lehetőleg olyan legyen ahol már valami ismerős korábban vásárolt, így nem lesz kellemetlen meglepetés.
2015. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Válogassatok!


Boltok: [link]

2015. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
Csakis Armani vagy Boss. :D
2015. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hozzánk jöttek két öltönyös boltból is, ilyen bemutatóra, hoztak pár méretet nagyon sok öltönyből, meg egy hozzá csomó inget meg nyakkendőt.

Felpróbáltuk, egyik cégé sem volt a legjobb, ajánlottak többen egy harmadik boltot is, ott lett találtunk egy jót, bár az öltönyön nem sok vita volt, az ingen meg a nyakkendőn annál inkább, és csak fiúk voltunk az osztályba, nem volt egyszerű a választás. konkrétan olyan nyakkendőnk lett, ami a boltos szerint van vagy 100 darab az országba. Hát tény hogy ilyennel még nem találkoztam máson, és szinte mindenki egyből azt mondja hogy hú de jó nyakkendőd van.

És méretre szabták, akinek nem lett jó azt javították/újat kapott, és árban nem akarok hülyeséget mondani de talán 36-37 volt a nadrág+zakó+mellény+ing+nyakkendő, de lehet még ennyi sem. A zakó is tök jó simán farmerral is, bármilyen alkalomra jó, bár szinte csak temetésre jártam benne az elmúlt fél évben.

Az öltönyt fel lehet venni minden hova, de nem árt ha van hozzá alkalomhoz illő ing+nyakkendő páros, temetésre nyílván nem jó egy élénk szín.

2015. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is csináltattunk, azok is 30-40 körül vannak.
2015. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tényleg nem reklám miatt de a mr sale divatos és akár 10 év múlva is visszavásárolják teljes áron!!! Ennél jobb ajánlat tuti nincs
2015. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zarában a tényleg divatos zakó és nadrág együtt 35-40-be kerül és akkor még inget nem vettetek, nem ott véve arra még kell egy 5 ezer. Nem biztos, hogy mindenkinek tetszeni fog az öltöny szabása, a vékony magas férfiaknak tökéletesek, de a kicsit testesebbeknek vagy alacsonyabbaknak máris nem fog bejönni. Ennyi pénzből érdemesebb lenne varratni, egyrészt nagyobb mennyiségnél olcsóbb, másrészt egyénre tudják normálisan igazítani.
2015. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem interjúzni kellett egy rám szabott öltöny, sok utánajárás után a podmaniczky-n lévő Lord Fashion boltban kötöttem ki.


2,5 hét alatt kész lett, rám szabva (nemcsak méret hanem anyag-szín tekintetében is), két gatyával 30e fölött picivel.


Itt legalább nincs gond abból, hogy valakinek nem szabvány a testalkata / arányai.

2015. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!